RESULTATS 2003-2004 - INFANTIL 1a RONDA
MILLORS JUDOQUES


COMPETIDOR COMBATS
NÚM. NOM CENTRE PTS1 PTS2 TOT EFE GAN PER
1668 ALBERT MARIN TÈLLEZ CLOSA 12 50 5 5 5 0
3168 JORGE JORBA GOMEZ MARISTES ESJ 12 50 5 5 5 0
1447 NOELIA GONZÁLEZ DELGADO CLOSA 12 40 4 4 4 0
930 ALBA MUDARRA GEA EL MASNOU ASPA 12 30 3 3 3 0
3500 AITOR CARMONA SOLER EL MASNOU ASPA 12 30 3 3 3 0
921 XAVIER ESCODA LLORENS EL MASNOU ASPA 12 35 4 4 4 0
1673 EDGAR PÉREZ CAMPOS CLOSA 12 35 4 4 4 0
3156 XAVIER RICART LÓPEZ MARISTES ESJ 12 43 5 5 5 0
3498 MATS JONSSON HURTADO ATENEU VILASSANES 12 33 4 4 4 0
1672 DAVID TORTAJADA GRAU CLOSA 12 10 2 2 2 0
929 MERITXELL BRUTAU BIMBELA EL MASNOU ASPA 12 30 4 4 3 1
3172 CRISTINA PAVIA FERRER ATENEU VILASSANES 12 10 2 2 1 1
3509 MÓNICA AZNAR LÓPEZ LOUIS 12 30 5 5 3 2
2149 MARC XANCO BUHIGUES ESCOLAPIS LLURIA 8 40 5 5 4 1
2438 MARC LEMA GIMÉNEZ IPSI 8 30 4 4 3 1
3501 GUILLEM DE PRADES REQUENA EL MASNOU ASPA 8 30 4 4 3 1
3508 SANTIAGO MARTINEZ CAÑAVERAS LOUIS 8 10 2 2 1 1
1146 RUBEN GARCÍA SANRAFAEL CLOSA 8 35 5 5 4 1
3519 ERIC PEÑA A.E.S.A. 8 35 5 5 4 1
3121 XAVIER LLAVINA PASCUAL MARISTES ESJ 8 25 4 4 3 1
3511 VALERIA CID MENJIBAR LOUIS 8 3 2 2 1 1
3235 JUDITH NIETO LÁZARO MARISTES ESJ 8 20 4 4 2 2
3514 MARC PEREZ BARRIENTOS ESPORTIU BADRENA 8 28 5 5 4 1
3372 AGATHA RUBIO INFANTE CLOSA 8 7 3 3 1 2
1316 PATRICIA LÓPEZ NÚÑEZ LA SALLE HORTA 8 10 4 4 1 3
3193 XAVIER PONT RIBAS IPSI 6 40 5 5 4 1
3162 GUILLEM LAMBIES BARJAU MARISTES ESJ 6 30 4 4 3 1
1953 LUCAS VIDIELLA BADRINES ATENEU VILASSANES 6 30 5 5 3 2
1333 ALBERT MARTÍ PARER IPSI 6 20 4 4 2 2
3224 MARC UBIÑANA CORTADA MARISTES ESJ 6 20 4 4 2 2
3505 DANIEL RAMOS CANTERO ATENEU VILASSANES 6 0 2 2 0 2
1958 MARC PUERTO MARQUÉS CLOSA 6 27 5 5 3 2
3259 JONATHAN MORENO PANIAGUA CLOSA 6 17 4 4 2 2
3234 ANNA FOIX ROMERO MARISTES ESJ 6 0 3 3 0 3
3516 LAIA TALARN COMPAÑÓ ESCOLAPIS LLURIA 6 0 4 4 0 4
968 MARIO RAMÓN FERRÉ EL MASNOU ASPA 4 30 4 4 3 1
928 ALEX TARRAGO PULVÉ EL MASNOU ASPA 4 20 3 3 2 1
3194 ALEXANDRE LAHIGUERA CAMPOS IPSI 4 20 3 3 2 1
3207 BERNAT ROTGER DIAZ ALELLA 4 17 3 3 2 1
3507 PERE JOSEP MARTINEZ MARTINEZ LOUIS 4 17 3 3 2 1
1448 ENRIC MASIP IZQUIERDO CLOSA 4 15 3 3 2 1
3493 XAVIER ALCAIDE HERNÁNDEZ SAN LORENZO 4 15 3 3 2 1
3248 ROGER SAS CODINA EL MASNOU ASPA 4 10 4 4 1 3
3494 HECTOR GODOY MARÍN SAN LORENZO 4 10 4 4 1 3
3518 MIQUEL PAYTUBÍ LOUIS 4 13 5 5 2 3
1324 DANIEL MARTÍNEZ MONTE LA SALLE HORTA 4 20 7 7 2 5
3512 ROGER FARRIOL PLANS MARISTES ESJ 2 20 4 4 2 2
3497 JAUME FABREGAS AGUILERA ATENEU VILASSANES 2 10 3 3 1 2
3515 ANDREU CARLOTA SABATER ESPORTIU BADRENA 2 10 3 3 1 2
3160 GERARD CODOLÀ ROSELLÓ MARISTES ESJ 2 5 3 3 1 2
3520 TOMAS MORALES JUDO MASNOU 2 3 3 3 1 2
1671 DAVID RODRIGUEZ GROTA CLOSA 2 10 4 4 1 3
3208 AITOR SANTACREU GRIFOL ALELLA 2 10 4 4 1 3
3161 JOAN ROSELL CADAFAALCH MARISTES ESJ 2 0 3 3 0 3
3191 MARC FERNÁNDEZ ZURANO IPSI 2 0 3 3 0 3
3502 MARC FUENTE ISASA CLOSA 2 10 5 5 1 4
3002 ANTONI ROMERO MORENO ATENEU VILASSANES 2 0 4 4 0 4
3495 STEPHAN LOHMAR SAINZ DE VICUÑA SAN LORENZO 2 0 4 4 0 4
3496 JOAN DIAZ DEL CAMPO CAÑELLAS ATENEU VILASSANES 2 0 4 4 0 4
3499 MARC JORNET GISBERT ALFAGEME 2 0 4 4 0 4
3513 GERARD TICÓ GUIU MARISTES ESJ 2 0 4 4 0 4
3510 JAVIER VILLAR ANDRÉS LOUIS 2 5 5 5 1 4
3506 GENIS SERRA ROMEU ATENEU VILASSANES 2 0 5 5 0 5
3467 DIEGO GARCIA GARCIA LA SALLE HORTA 2 10 7 7 1 6
3503 FRANCESC VAZQUEZ ALTES YAWARA 2 0 6 6 0 6
1315 MERITXELL PALOMERO SAHÚN LA SALLE HORTA 0 0 0 0 0 0
2002 JOSEP YAÑEZ DOGARTE ESCOLAPIS LLURIA 0 0 0 0 0 0
2086 CARLOS ASENSIO DE ASCÓ CLOSA 0 0 0 0 0 0
3211 JULIA CARA MARTINEZ ESPORTIU BADRENA 0 0 0 0 0 0
3504 MARTI MULET GÓMEZ BADRENA CENTER 0 0 0 0 0 0
3517 INES FRANCO VALERA ESCOLAPIS LLURIA 0 0 0 0 0 0